KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614252
nr 1361 4252
Eric Gnista
(1898-1954), Sverige
Oljemålning, Stilleben, Signerad. Olja på pannå, 33x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 november 2020
kl 18:36:47
23/11 16:24:45
Eric Gnista
Läs mer om Eric Gnista